fbpx

Najfajniejsze darmowe planery językowe

planery

Czujesz, że Twoje cele stoją w miejscu? Nie podoba Ci się, że Twój czas hula sobie tam, gdzie mu się podoba? Więc pora uzbroić się w poniższe planery i pokazać mu, kto tu rządzi! Czas nie będzie miał z Tobą szans. 😎

Kto by pomyślał, że czas spędzony na siedzeniu w domu potrafi tak gnać do przodu. I chociaż z dumą melduję, że wszystkie szafy wysprzątane, a i domowa inwentaryzacja już za mną (syndrom studenta? 😉), to przy realizacji celów języków przez jedną chwilą panował chaos.

Aby nad nim zapanować, przekopałam najgłębsze internety w poszukiwaniu planerów do przekształcenia nadprogramowego czasu w godziny nauki języka. Nie musisz już tracić czasu na szukanie, bo oto jest gotowa lista najfajniejszych planerów starannie wyselekcjonowanych specjalnie dla Ciebie. 😊

10 NAJFAJNIEJSZYCH PLANERÓW

PLANERY TYPOWO JĘZYKOWE


#1 Multikurs

Idealne planery do zaplanowania kompleksowej nauki, zmotywowania się do działania i monitorowania postępów.

➕Pełen zestaw: planer dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny.

➕Miejsce na nowe słówka, notatki, naukę z kursami, sukcesy i wnioski.

➕Podział umiejętności językowych do odhaczania.

➕Cel i priorytety na pierwszym miejscu na rozpędzenie motywacji.

➖Nieaktualna data na planerze dziennym i rocznym (na szczęście jest w rogu, więc można ją sobie uciąć 😉).

#2 Kocham Niemiecki

Kasia z bloga Kocham Niemiecki stworzyła bardzo praktyczny planer miesięczny dla zabieganych – idealny dla wszystkich tych, co chcą się uczyć języka, ale czasu mają mało.

➕Planer miesięczny do odhaczenia codziennej nauki.

➕Miejsce na słówka oraz priorytety gramatyczne i leksykalne.

planer

#3 Poliglotek

Poliglotek to planer językowy w wersji online. Idealne narzędzie do monitorowania postępów językowych. Ten planer polecam jako dodatek do planowania, bo statystyki postępu motywują, ale wiadomo, że żaden planer cyfrowy nie zapewni tej przyjemności, która płynie z wykreślania wykonanych zadań.

➕Planer w wersji online.

➕Idealne narzędzie do analizowania postępów.

➕Motywacja poprzez wyznaczanie i realizację celów.

PLANERY DO NAUKI NIE TYLKO JĘZYKÓW

Lista godnych uwagi planerów, które nie są przeznaczone tylko do nauki języka, ale które idealnie można do nauki języka przystosować.

#4 Smart Girl

Planery od Smart Girl to idealna propozycja dla wszystkich uczniów, studentów, studentów kursów online. Planery do ogarnięcia absolutnie wszystkiego od dziennego harmonogramu nauki po przegląd tygodnia i planery do pisania esejów i tworzenia projektów.

➕Wszystko, czego potrzebujesz do organizacji nauki w szkole, szkole językowej, na studiach czy w trakcie kursu online.

➕Planery, których nawet nie wiedziałaś, że potrzebujesz. 🦄

#5 Planery od Tutopiya

Planery od Tutopiya to zbiór stworzony przede wszystkim z myślą o nauce online. Tutaj na duży plus zasługują planery dzienne i lekcyjne.

➕Planer dzienny i tygodniowy.

➕Planer do organizacji lekcji podczas samodzielnej nauki.

➖ Również planer miesięczny, ale tylko na listopad.

#6 Planery od ICS Learn

To kolejny pakiet planerów do nauki z myślą o studentach, nie zabraknie więc tam obowiązkowych rubryk na przygotowanie do testów. Poza tym znajdziesz tam jednak wiele planerów dla siebie bez względu na to, na jakim poziomie edukacji aktualnie jesteś.

➕Nacisk na duże i małe cele oraz ich realizację.

➕Dużo bajerów: spotkania, priorytety, a nawet tracker picia wody.

➕Duża przejrzystość.

➕Nawet planer z miejscem na karteczki samoprzylepne!

➕Planer dzienny, tygodniowy, miesięczny, egzaminów, realizacji celów oraz przegląd tygodnia.

➕Kalendarz do wydrukowania na każdy miesiąc

#7 Planery od Dominiki Roseclay

To cała kolekcja przepięknych planerów, które nie tylko czarują wyglądem, ale też przydatnością. Znajdziesz tu niezwykle oryginalne planery dzienne różnego typu.

➕Planery dzienne w przeróżnych kombinacjach.

➕Planery do śledzenia postępu czytania lektur, podręczników, itp.

➕Harmonogramy, planery diagramowe i priorytetów.

➕Minimalistyczne, ale bardzo oryginalne.

PLANERY DO ORGANIZACJI CAŁEGO DNIA

Planowanie nauki jest super ważne, ale ważniejsze jest, żeby tę naukę potrafić także wpleść w resztę dnia. Bo o ile nie jesteś studentem (i to w czasie sesji), to Twój plan dnia nie jest podporządkowany nauce – tylko to właśnie tę naukę musisz gdzieś zmyślnie wkomponować w resztę dnia. Z tego względu koniecznie wydrukuj sobie jeden z tych uroczych i zupełnie nieminimalistycznych planerów do zaprojektowania najfajniejszego dnia.

#8 Planer od Team Confetti

Planer od Team Confetti, to planer, który zawiera wszystkie elementy idealnego planera ❤️. Jest dużo miejsca, dużo rubryk i rubryczek. Spokojnie zaplanujesz cały dzień i jeszcze hojnie przeznaczysz całą rubrykę, na przykład Ideas / Plans albo Random na język.

➕Kompleksowy i bardzo różnorodny planer dzienny.

➕Znajdziesz tu miejsce na naukę języka, priorytety, obowiązki domowe, spotkania, ćwiczenia, telefony, posiłki, tracker wypitej wody i nawet docenisz z nim najlepsze chwile dnia 🌸.

Cuuudo! 🌸

#9 Planer od The Vintage Typewriter

Planer dzienny od The Vintage Typewriter to kolejny planer, który podsuwa wiele pomysłów do wpisywania, a w którym też zmieścisz osobną kategorię językową. Tak, aby plany językowe nie były oderwane od rzeczywistości, ale realnie wpasowane w resztę dnia. Odrobinę tylko bardziej minimalistyczny od poprzedniego.

➕Kompleksowy planer dzienny.

➕Miejsce na plan dnia, cele, posiłki, licznik picia wody, docenienie dnia i notatki, które spokojnie możesz przeznaczyć na rozpisanie nauki języka na dany dzień.

#10 Planer od In Honor of Design

Planer dzienny z bardziej minimalistycznym designem od poprzedników, ale stworzony z równą kreatywnością. Bardzo fajne urozmaicenie w planowaniu dnia.

➕(Prawie) minimalistyczny planer dzienny z kreatywnym akcentem.

➕Plan dnia, cele, do zapamiętania, planer posiłków, tracker picia wody, notatki i docenienie dnia.

JAK KORZYSTAĆ Z PLANERÓW DO NAUKI JĘZYKA

Wybierz kilka takich, które podobają Ci się najbardziej, koniecznie zarówno typowo do nauki języka, jak i planer na cały dzień, aby mieć lepszy obraz na całokształt dnia i potencjalne luki, które można zapełnić nauką języka.

Pisz w planerze językiem, którego się uczysz! Nie ważne, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś na poziomie średnio zaawansowanym. Jeśli jesteś na poziomie początkującym wpisuj chociaż trzy pierwsze punkty w obcym języku i stopniowo zwiększaj ilość. Ale co jeśli kompletnie nie wiesz, jak coś napisać? Zapytaj Google.

Przy tworzeniu moich planów dnia po francusku zawsze sprawdzam sugestie translatora i wybieram te, która wydają mi się najbardziej trafne. Nie przejmuję się, jeśli wzięłam nie to znaczenie, na tym etapie nauki liczy się dla mnie każde kolejne przyswojone słówko, a błędów i tak robię jeszcze co nie miara. Nauka z kursem, podręcznikiem czy rozmowa z rodzimym użytkownikiem języka prędzej czy później zweryfikują poprawność i wyprowadzą mnie z ewentualnego błędu. (Update: a tutaj znajdziesz więcej na temat tego, jak zaplanować naukę w tym roku, aby osiągnąć sukces).

W trakcie poszukiwań planerów skupiłam się na znalezieniu takich, które będą ładne i przejrzyste, ale jednocześnie pełne bajerów ⭐. Po to, aby aż chciało się sięgnąć po kolorowy długopis i wyrysować sobie fajny dzień.

A Ty który planer sobie przygarniesz?

12 Comments
 • Candy Pandas

  Odpowiedz

  Z jednej strony fajnie byłoby się poduczyć języka w tym wolnym czasie a z drugiej strony strasznie nam się nie chce za to zabrać xD Zawsze znajdzie się coś innego do roboty 😀

 • Grzegorz Olifirowicz

  Odpowiedz

  Super! Bardzo za to dziękuję 🙂

 • Marta M

  Odpowiedz

  Wszystkie mają w sobie coś ciekawego. Warto więc wypróbować każdego. Rok jest przecież długi;)

 • blogierka

  Odpowiedz

  Sama nie wiem – za duzy wybór 😀

 • Magda M.

  Odpowiedz

  Świetne są! Chyba powinnam ściągnąć jeden i zabrać się wreszcie za systematyczną naukę.

 • Beata Punktsiedzenia.pl

  Odpowiedz

  Wszystkie są super, można łatwo coś dopasować dla siebie.

Leave a Comment